Kraków i Eska

Honorata HONEY Skarbek

Kraków i Eska

Budowa i audycja taneczna

Honorata HONEY Skarbek

Budowa i audycja taneczna

Honorata HONEY Skarbek

GPS stylizacje

Cześć!! Przede wszystkim chciałam Wam serdecznie podziękować za ponad 50 000 odtworzeń teledysku "GPS" w tak krótkim czasie. Mam nadzieję, że liczba słuchających tej piosenki i oglądających teledysk będzie rosła i rosła !! :) Nie działoby się to bez Waszego wsparcia, dlatego dziękuję za każde udostępnienie klipu :) Z informacji, które dostałam, również chętnie pobieracie "GPS" na swoje telefony i ustawiacie jako "granie na czekanie" !! :)Wiele dziewczyn pyta mnie o stylizację z teledysku "GPS". Wszystkie skompletowałam sama, jak zawsze w moich klipach. Specjalnie na Wasze prośby, poniżej znajdziecie opis każdej ze stylizacji wraz z nazwami sklepów, skąd pochodzą poszczególne rzeczy :)kombinezon- areyoufashion.com, szpilki- Zara, kolczyki, pierścionki- Zozo Design i H&Mtop- TopShop, okulary- laceshop.pl, spodenki- monashe.pl, kolczyki- bbnb.eu, bransoletka- Ania Kruk, pierścionki- Zozo Design i H&Mbuty- sequin.pl, kamizelka- vintage, kapelusz, koszula na dół- H&M, body- areyoufashion.combransoletki- bbnb.eu, sukienka, buty- monashe.pltop i spodenki- H&M, buty- River Island, łańcuszek- Zozo DesignPozdrawiam Was serdecznie i idę korzystać z ostatnich weekendowych, wolnych chwil...Od poniedziałku powrót do rzeczywistości na budowę, próby z zespołem do koncertów, a już pod koniec tygodnia 17/05/14 audycja taneczna dla moich przyszłych tancerzy, których poszukuję na trasę koncertową, występy telewizyjne itp. Więcej szczegółów tu: https://www.facebook.com/events/666730190031265/LOVE, H.

lightpink

Honorata HONEY Skarbek

lightpink

wiosenne porządki

Honorata HONEY Skarbek

wiosenne porządki

Cześć Kochani! Wiele razy dostawałam pytania na temat konkretnych ubrań z moich outfitów, stąd też udostępniam Wam możliwość zakupienia tego, co Wam się podoba. Obecnie w mojej szafie jest -30% obniżka. Znajdziecie tam ciuchy, buty, dodatki, a już niedługo jeszcze więcej rzeczy:http://lamoda.pl/profile/id:365300Wklejajcie linki w komentarzach, co najbardziej wpadło Wam w oko + napiszcie co takiego chcielibyście jeszcze zobaczyć w "mojej szafie" na Lamoda.pl. Więcej butów, ciuchów, dodatków? Pozdrawiam serdecznie i biorę się za wiosenne porządki. Niestety u mnie zaczął się czas wzmożonej alergii, więc muszę dbać o porządek na najwyższych obrotach, bo każdy odłamek kurzu sprawia, że mam ochotę wydrapać sobie oczy, kicham jak szalona i dmucham nos co 5 sekund.. Nienawidzę tego... Jakieś rady co do odczulania? Jaka metod najlepsza ?Love, H.

Spring

Honorata HONEY Skarbek

Spring

Kuba Wojewódzki

Honorata HONEY Skarbek

Kuba Wojewódzki

Malta

Honorata HONEY Skarbek

Malta

Honorata HONEY Skarbek

Koncerty

Cześć Kochani :) Co u Was słychać ? W dzisiejszej notce chciałam Wam pokazać mój najnowszy filmik z jednego z ostatnich koncertów oraz mały flashback z przeszłości, również w postaci video. Chciałabym, abyście poczuli trochę energii, która towarzyszy moim koncertom i zachęcić Was do śledzenia dat trasy koncertowej (po lewej stronie bloga), bo już niedługo zaczyna się gorący sezon koncertowy!! Proszę bardzo o poświęcenie 20 minut i zobaczenie każdego z poniższych filmików, bo ja po ich ponownym zobaczeniu mam łzy w oczach i znów czuję jak ogromne szczęście mam w życiu, że mogę robić to co kocham i to, co sprawia mi ogromną satysfakcję. Kocham moich fanów i jestem wdzięczna za każdego z Was. Zagrałam już prawie 100 koncertów od rozpoczęcia kariery i mam nadzieję, że zagram ich jeszcze kilkadziesiąt razy tyle. Uwielbiam spędzać z Wami czas w takiej formie, dawać Wam ciepło, energię, dzielić się z muzyką i pobierać od Was same pozytywne emocje i uczucia. Co sądzicie o takich filmikach? Nagrywać dalej? :)Poza tym, dzisiaj mija dokładnie rok czasu od koncertu Justina Biebera w Polsce, przed którym miałam przyjemność zagrać support. To było dla mnie świetne doświadczenie i jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję zagrać koncert przed jedną z największych gwiazd młodego pokolenia na świecie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich obecnych na tamtym koncercie, dziękując jednocześnie za wielkie wsparcie i docenienie oraz wszystkich fanów Justina Biebera. Przypomnę jeszcze filmik, na którym możecie zobaczyć jak to wszystko wyglądało:Buziaki!H.

Dress

Honorata HONEY Skarbek

Dress